Aktuality

• Súťaž olympijských nàdejí v Poznani

Obrovské úspechy našich pretekárov. Na súťaži olympijských nàdejí v Poznani naši dvaja pretekàri podali obdivuhodné výkony.Alex Gavlider získal 🥈na K1 200 m a 🥉 na K1 500 m. Lepi Màte bol súčasťou K4 , ktorà získala🥈 na 500 m trati a 🥇miesto na 200 m .Gratulujeme chlapci!

Čítať ďalej >>

• Štefan Székely oslávil svoje 90. narodeniny

Štefan Székely, pre každého len Pišta báči, šamorínska trénerská legenda, ktorý do nášho mesta priniesol basketbal a rýchlostnú kanoistiku, oslávil svoje 90. narodeniny.

• Športovec mesta Šamorín 2022

Dnes sa odovzdávali ceny najlepších športovcov mesta Šamorín. Ďakujeme mestu za pekný galavečer 👏👍 Bianka Sidová U20 1. miestoStehlík Vivien U15 1. miesto Vyhlásení pretekári :Lepi Máté, Gavlider Alex, Barczi Lukáš, Pénzes Bálint Gratulujeme!

• Posledné preteky v roku ’22

Cez víkend sme absolvovali posledné preteky v tomto roku. 3 naši pretekári so slovenským mládežníckym tímom sa zúčastnili na Velkej ceny Sparty v Prahe. Vivien Stehlík získala 🥇, Bálint Pénzes 🥇, a Diana Kočišová 🥉. Zúčastnili sme sa aj na posledných domácich pretekoch kde sme získali 4 medaile. 🥇🥈🥈🥉Lukáš Barczi získal 🥇, Dominik Csöllei 🥈,…

• Olympijské nádeje 2022, Zemník

Náš klub tento rok reprezentujú dvaja pretekári na olympijských nádejách.Máté Lepi pred chvílou vybojoval bronzovú medailu K2 na 1000 m 🥉, Vivien Stehlík obsadila 7. miesto v kategórií c1 na 1000 m. Gratulujeme, len tak ďalej!

• Bianka Sidová sa stala majsterkou sveta

Máme majsterku sveta Bianka Sidovà sa stala majsterkou sveta, zvíťazila v disciplíne k1 1000 m 🥇 V k2 na 500 m spolu s Réka Bugár sa stali vicemajsterkami sveta 🥈Boris Vargha s Dávidom Stojkovičom obsadili krásne 7. miesto k lategórii K2 500 m. Obrovská gratulácia