Újdonságok

• Olimpiai reménységek verseny, Poznan (PL)

Nagy sikereket értek el versenyzöink az olimpiai reménységek versenyén. Gavlider Alex 2 érmet hozott haza. Egyéni versenyszàmban k1 200 m 🥈 K1 500 m 🥉. Lepi Màté tagja voltA K4 egységnek, amely 🥈helyen végzett 500 m es 🥇 helyen 200 mGratulàlunk fiúk!

Olvass tovább >>

• Betöltötte 90. életévét Székely István

Betöltötte 90. életévét Székely István, mindenki Pista bácsija, a somorjai Mester, aki a kosárlabdát és a kajak-kenu sportot meghonosította a városunkban.

• Somorja város sportdíja

Ma átadták Somorja városi sportdíjait egy gálaest keretében. Köszönjük Somorja városnak a nagyszerűen megszervezett eseményt Sidó Bianka U20 1. helyStehlík Vivien U15 1. hely Kiértékelt versenyzőink:Lepi Máté, Gavlider Alex, Barczi Lukás, Pénzes Bálint. Gratulálunk mindenkinek!

• 2022 es idény utolsó versenyei

2022 es idény utolsó versenyein vettünk részt. 3 szlovák válogatott versenyzőnk Pràgàban vett részt , Stehlík Vivi és Pénzes Bálint 🥇szerzett, Kočiš Diana 🥉 lett. Hazai utolsó versenyen is eredményesek voltunk, összesen 4 érmet szereztünk. Barczi Lukáš 🥇, Csöllei Dominik 🥈, Fazekas Adriánn🥈, Kovács Gyuri 🥉Gratulálunk mindenkinek!

• Olimpiai reménységek versenye 2022, Pozsony

Klubbunkat 2 versenyző képviseli hétvégén. Lepi Máté k2 1000 méteren szerzett bronz érmet 🥉, Stehlík Vivi C1 1000 méteren 7. ik helyen ért célba. Csak így tovább, gratulálunk!

• Sidó Bianka aranyérmes lett

Világbajnokunk lett K1 1000 méteren. 🥇Sidó Bianka magabiztos versenyzéssel lett aranyérmes 1000 méteres távon. K2 500 méteren Bugár Rékával második helyen végeztek🥈. Vargha Boris Stojkovics Dáviddal szép hetedik helyen értek célba. Óriási gratula!